Dlaczego

Exence?

Poznaj nasze wartości!

Definiują nas Nasze wartości! 

Mają one wpływ na ogół działań oraz sposób w jaki pracujemy oraz współpracujemy z klientami, partnerami i otoczeniem.

Poniższy zbiór wartości, to tylko ich wybrana część. Tych wartości, którymi kierujemy się w pracy jest znacznie więcej. Są one nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. To one mówią, kim jesteśmy, jak pracujemy i definiują nasze cele.

Ambitne cele

Nie boimy się podejmować wyzwań, a najbardziej lubimy te wyzwania, które wymagają zaangażowania i nakładu pracy.

Orientacja na klienta

Aktywnie słuchamy naszych Klientów i w pełni angażujemy się w dążenie do realizacji ich potrzeb. Dokładamy należytej staranności, aby wszelkie działania przynosiły satysfakcję Klientom.

Otwartość

Chętnie dzielimy się wiedzą, uważnie słuchamy innych, poszukujemy stale nowych pomysłów. Jesteśmy otwarci na ludzi, na doświadczenia, na zmiany.

Odpowiedzialność

Bierzemy odpowiedzialność za swoje działania, jesteśmy godni zaufania.

Współpraca i partnerstwo

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami technologii IT, uzyskując coraz wyższe statusy w ramach poszczególnych kompetencji.

Profesjonalizm

Zapewniamy wysoką jakość naszych usług, poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników. Nasze wysokie kompetencje ustawicznie rozwijamy, aby wszystkie nasze działania osiągały najwyższe standardy.

Jakość

Budujemy naszą markę w oparciu o najwyższą jakość rozwiązań i obsługi Klientów. Projekty prowadzimy wykorzystując najlepsze światowe standardy i dobre praktyki z obszaru inżynierii oprogramowania, zarządzania projektami i usługami.

Entuzjazm

Jesteśmy pełni energii i pomysłów, a wszystkiemu co robimy towarzyszy nasze zaangażowanie i pasja.

Rozwój

Nieustannie nabywamy i poszerzamy nasze umiejętności i wiedzę odpowiednio do zmieniających się potrzeb. Jesteśmy zaangażowani i bierzemy odpowiedzialność za swój rozwój zawodowy. Wszelkie zmiany postrzegamy pozytywnie i je akceptujemy.

Praca zespołowa

Wierzymy, ze wspólnie możemy osiągnąć więcej. Razem współdziałamy w osiąganiu wspólnego celu, udzielamy sobie pomocy i ponosimy zbiorową odpowiedzialność za wyniki naszej pracy.

Dlaczego warto z nami pracować?

Nie przegap Swojej szansy

Rozwijaj się razem z Nami!

UWAGA: Strona wykorzystuje pliki cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację ich wykorzystania. Zgadzam się Czytaj więcej…