SharePoint Online Developer / Architect

który dołączy do dużego projektu
dla naszego klienta z sektora energetycznego

Jesteśmy firmą IT realizującą różnorodne projekty dla sektorów: produkcji, energetyki i militarnego. Zatrudniamy ok 100 pracowników. Programujemy, integrujemy i wdrażamy zarówno własne, jak i gotowe rozwiązania.

Tworzymy i rozwijamy systemy dedykowane dla klientów w Polsce i za granicą. Przygotowujemy rozwiązania całych systemów obsługujących proces klienta od aplikacji klienckich (głównie webowych rozwiązań), aplikacji na urządzenia mobilne stosowane w przemyśle, po aplikacje serwerowe.

Poszukujemy doświadczonego Developera / Architekta

rozwiązań opartych o usługi chmurowe firmy Microsoft, który dołączy do 10-osobowego zespołu jako jeden z dwóch architektów.

Realizowany projekt to system do zarządzania treścią i obsługi 15 000 pracowników dla jednego z naszych klientów w branży energetycznej.

Zadania:

  • odpowiedzialność za wybór technologii i implementację potrzeb biznesowych w SharePoint Online
  • udział w projektowaniu nowych rozwiązań wykorzystujących usługi chmurowe Microsoft
  • udział w implementacji rozwiązania
  • pełnienie roli eksperta w zespole projektowym
  • bieżąca współpraca z klientem oraz innymi vendorami
proces-rekturacyjny

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 5-letniego doświadczenia na stanowisku Senior Developera lub wyższym w technologii .NET Framework/.NET Core
  • bardzo dobrej znajomości SharePoint OnLine (SharePoint Modern – SP Framework)
  • znajomości Office 365, zwłaszcza: Delve. Excel, Flow, Forms, OneDrive, Power BI, Powerapps, SharePoint, Stream, Teams, Yammer (mile widziane certyfikaty: AZ-900, AZ-103)
  • znajomości Azure i umiejętność projektowania rozwiązań opartych na tej platformie (mile widziane certyfikaty: MS-900, MS-100, MS-101)

Forma współpracy: kontrakt
Kontrakt na okres: 10.2019 – 06.2020
Wartość kontraktu: 170 000 PLN netto