Inżynier Serwisu

który dołączy do naszego Działu Integracji Systemów.

W Exence realizujemy projekty z różnych obszarów IT, specjalizujemy się w wytwarzaniu oprogramowania dla sektora produkcyjnego, energetycznego i militarnego. Zajmujemy się również integracjami systemów własnych i zewnętrznych. Zatrudniamy ok. 100 osób.

Poszukujemy Inżyniera Serwisu, który dołączy do naszego Zespołu Utrzymania i Serwisu, odpowiedzialnego za serwis i utrzymanie infrastruktury IT klientów z branży produkcyjnej i handlowej.

Zespół funkcjonuje w Dziale Wdrożeń Microsoft i Serwisu zajmującym się projektowaniem i wdrażaniem infrastruktury IT w obszarach szeroko pojętych rozwiązań systemów Microsoft oraz zapewnia wsparcie techniczne i serwis dla naszych klientów.

Jakie będą Twoje zadania?

  • bieżące wsparcie w roli administratora naszych klientów
  • opieka nad wdrożonymi systemami
  • instalowanie i wdrażanie sprzętu oraz oprogramowania
  • specjalizowanie się w zakresie określonych produktów i technologii
  • zapewnienie technicznego wsparcia sprzedaży produktów i usług

Jakich umiejętności oczekujemy?

  • wiedzy i praktycznego doświadczenia w zakresie:
    – budowy, wdrażania oraz utrzymywania środowiska u klienta
    – serwerowych systemów operacyjnych Windows Server
    – systemów operacyjnych Windows 7/Windows 8/Windows 10
  • chęci do nauki i rozwoju
  • umiejętności nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami w ramach świadczonych usług
  • samodzielności i inicjatywy w realizowaniu zadań
  • gotowości do pracy w 80% czasu poza firmą (Wrocław i okolice)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawa jazdy kat. B
proces-rekturacyjny

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość rozwiązań MS Exchange Server
  • znajomość rozwiązań Office365&Azure
  • posiadane certyfikaty w zakresie technologii Microsoft

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na UoP lub współpracę B2B
  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych
  • samochód służbowy do użytku w ramach wyjazdów serwisowych
  • elastyczny czas pracy
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i karta multisport
  • lekcje angielskiego
  • świeże owoce