Kierownik Projektu

który dołączy do naszego Działu Zarządzania Projektami

W Exence realizujemy projekty z różnych obszarów, specjalizujemy się w wytwarzaniu oprogramowania dla sektora produkcyjnego, energetycznego i zbrojeniowego. Zajmujemy się również integracjami systemów własnych i zewnętrznych. Zatrudniamy ok 100 osób.

Tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy systemy dedykowane dla klientów w Polsce i za granicą. Przygotowujemy rozwiązania obsługujące procesy biznesowe klienta, od aplikacji klienckich (głównie webowych), przez aplikacje na urządzenia mobilne, po aplikacje serwerowe.

Poszukujemy Kierownika Projektu, który dołączy do naszego Działu Zarządzania Projektami.

Jakie będą Twoje zadania?

  • zarządzanie projektami IT w obszarze wytwarzania, rozwoju i utrzymania oprogramowania
  • kierowanie i/lub koordynowanie prac zespołu projektowego
  • przygotowywanie planów i harmonogramów projektów
  • zarządzanie kalendarzem projektu, terminami realizacji i ryzykiem opóźnień poszczególnych zadań
  • prowadzenie formalnej dokumentacji projektu
  • kontrola kosztów, zakresu i jakości projektu
  • zarządzanie dokumentacją projektową, egzekwowanie wymaganych decyzji i akceptacji
  • analiza, interpretacja i prezentowanie wniosków po wdrożeniowych
  • bieżący kontakt z klientem w ramach realizowanego projektu
  • odpowiedzialność za satysfakcję klienta i wynik finansowy projektu

Jakich kwalifikacji i umiejętności oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego, technicznego lub informatycznego
  • 2-letniego doświadczenia na takim samym bądź pokrewnym stanowisku (Kierownik Projektu lub Zespołu Projektowego)
  • znajomości procesu tworzenia oprogramowania, w tym modeli przyrostowych np. zwinnych
  • praktycznego doświadczenia w zarządzaniu projektami (planowanie, realizacja, zarządzanie ryzykiem i zmianami)
  • umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • samodzielności i samodyscypliny w podejmowanych działaniach
  • bardzo dobrej organizacji – umiejętności pracy nad kilkoma projektami równocześnie
  • zdolności przywódczych i umiejętności skutecznego komunikowania się
  • biegłej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na pracę w międzynarodowych zespołach projektowych
  • prawa jazdy kat. B
  • gotowości do wyjazdów służbowych
proces-rekturacyjny

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami w międzynarodowym, złożonym środowisku
  • kierunkowe wykształcenie w obszarze zarządzania projektami lub certyfikaty (np. PMP, IPMA Level C, PRINCE2 Practitioner, Scrum Master)
  • znajomość ITIL
  • znajomość oprogramowania Jira
  • podstawowa znajomość technologii i narzędzi związanych z wytwarzaniem oprogramowania (.NET, aplikacje webowe, Java)

Oferujemy:

  • możliwość udziału w ciekawych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość zatrudnienia na UoP lub współpracę B2B
  • elastyczny czas pracy
  • benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i karta sportowa
  • lekcje angielskiego
  • świeże owoce